Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 2 Aug
kl 20:15 - 21:59
Holter 2 - Flisbyen 3
Holter stadion
Thu 5 Aug
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 2 - Bjerke 2
Lillestrøm 3 kunstgress
Mon 9 Aug
kl 19:00 - 20:44
Aurskog-Høland 2 - Flisbyen
Høland stadion kunstgress
Mon 9 Aug
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 3 - Bøn 2
Lillestrøm 3 kunstgress
Sat 14 Aug
kl 16:00 - 17:44
Flisbyen - Leirsund
Lillestrøm 3 kunstgress
Sun 15 Aug
kl 16:00 - 17:44
Åkrene - Flisbyen 2
Åkrene Arena
Mon 16 Aug
kl 18:30 - 20:14
Haga - Flisbyen 3
Haga stadion
Wed 18 Aug
kl 20:00 - 21:14
Flisbyen - Hakadal
Lillestrøm stadion 6 7er
Thu 19 Aug
kl 19:00 - 20:44
Søndre Høland - Flisbyen
Bråtevangen kg
Thu 19 Aug
kl 20:15 - 21:59
Hauerseter 2 - Flisbyen 2
Nordkisa st. kg
Tue 24 Aug
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen - Hauerseter
Lillestrøm 3 kunstgress
Wed 25 Aug
kl 20:15 - 21:29
Fjellhamar - Flisbyen
Fjellhamar kg 7er C
Wed 25 Aug
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 3 - Lillestrøm 4
Lillestrøm 3 kunstgress
Thu 26 Aug
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 2 - Skjetten 3
Lillestrøm 3 kunstgress
Mon 30 Aug
kl 20:15 - 21:59
Enebakk - Flisbyen 3
Vidotta kunstgress
Tue 31 Aug
kl 18:30 - 20:14
Raumnes & Årnes 2 - Flisbyen
Årnes stadion gras
Fri 3 Sep
kl 19:00 - 20:44
Lørenskog 3 - Flisbyen 2
Rolvsrud kunstgress
Mon 6 Sep
kl 20:30 - 21:44
Flisbyen - Aurskog/Finstadbru
Lillestrøm 3 7er A
Tue 7 Sep
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen - Rælingen
Lillestrøm 3 kunstgress
Thu 9 Sep
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 2 - Sand
Lillestrøm 3 kunstgress
Fri 10 Sep
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 3 - Varpe
Lillestrøm 3 kunstgress
Mon 13 Sep
kl 20:15 - 21:59
Nittedal - Flisbyen 3
Nittedal kunstgress
Tue 14 Sep
kl 18:15 - 19:59
Fet - Flisbyen
Fedrelandet kunstgress
Wed 15 Sep
kl 20:15 - 21:29
Sørum - Flisbyen
Lørenfallet gress 7er A
Sun 19 Sep
kl 16:30 - 18:14
Flisbyen 3 - Rælingen 3
Lillestrøm 3 kunstgress
Tue 21 Sep
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen - Skårer
Lillestrøm 3 kunstgress
Wed 22 Sep
kl 20:30 - 21:44
Flisbyen - Sand
Lillestrøm 3 7er A
Thu 23 Sep
kl 20:15 - 21:59
Bøn - Flisbyen 2
Bøn stadion
Mon 27 Sep
kl 20:15 - 21:59
Funnefoss/Vormsund 3 - Flisbyen 3
Funnefoss kunstgress
Tue 28 Sep
kl 20:15 - 21:59
Løvenstad - Flisbyen
Sandbekken Kunstgress
Wed 29 Sep
kl 20:15 - 21:29
Skårer - Flisbyen
Sandbekken kg 7er A
Thu 30 Sep
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 2 - Eidsvold IF 2
Lillestrøm 3 kunstgress
Mon 4 Oct
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 3 - Kløfta 2
Lillestrøm 3 kunstgress
Tue 5 Oct
kl 20:15 - 21:59
Skedsmo 2 - Flisbyen
Skedsmo stadion kg
Tue 12 Oct
kl 20:15 - 21:59
Hvam - Flisbyen 3
Hvam kg
Wed 13 Oct
kl 20:15 - 21:59
Sørumsand 2 - Flisbyen 2
Sørumsand KG 2
Sun 17 Oct
kl 13:00 - 14:44
Flisbyen - Bjerke
Lillestrøm 3 kunstgress
Mon 25 Oct
kl 20:30 - 22:14
Flisbyen 3 - Hurdal
Lillestrøm 3 kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Levert av IdrettenOnline